KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613339
nr 1461 3339
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 78x100cm, yttermått inklusive ram: 100x126cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:09:41
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)